+48 22 299 18 88
biuro@agencjaDBA.pl

Broszury reklamowe

Broszury reklamowe angażują uwagę na wiele sposobów. Przyciągają wzrok okładką, zaciekawiają tytułem, zachęcają do przejrzenia sposobem składania, fotografiami i ilustracjami, sprawiają przyjemność uszlachetnieniami drukarskimi, wciągają dobrze zredagowaną treścią, bo jeśli tego nie robią, to trafiają do kosza. Broszury reklamowe nie mają lekko.

Pierwsze broszury reklamowe pojawiły się cztery wieki temu we Francji i do dziś pozostają jednymi z najczęściej wykorzystywanych i najbardziej złożonych nośników reklamowych. Aby swoim broszurom nadać formę i treść odpowiadającą potrzebom oraz gustom odbiorców, wymagający klienci zwracają się do nas.

Agencja DBA oferuje komplet umiejętności niezbędnych do tworzenia standardowych i niestandardowych materiałów reklamowych. Redagujemy teksty, projektujemy layouty, tworzymy ilustracje, dobieramy zdjęcia i papier, przygotowujemy do druku, a także nadzorujemy produkcję. Na każdym etapie otrzymujesz usługę na najwyższym poziomie, aby wydawało Ci się, że nie ma nic łatwiejszego niż stworzenie dobrej, czytelnej i skutecznej broszury reklamowej.

test