+48 22 299 18 88
biuro@agencjaDBA.pl

Design + Branding + Advertising

DBA to nowoczesna agencja reklamowa, która dzięki doświadczonemu zespołowi realizuje kompleksowe kampanie reklamowe wykorzystujące zgodnie z potrzebami i możliwościami Klientów wszystkie główne kanały komunikacji ATL i BTL. Tworzeniem opakowań zajmuje się wydzielone z agencji DBA studio projektowe Box Office Studio, w którym rozwijamy naszą własną metodę projektowania opakowań 5D. Więcej o Box Office Studio i opakowaniach 5D znajdziesz tutaj.

Doskonalenie + Budowanie + Analizowanie

Jak tworzymy i realizujemy takie projekty, jak te, które widzisz w naszym portfolio? Na pewno dzięki talentowi i zaangażowaniu, ale również dzięki efektywnej procedurze.
Analiza
W DBA starannie analizujemy otrzymany brief. Diagnozujemy stan marki w kontekście: konkurencyjnego otoczenia, oczekiwań konsumentów, dotychczasowej komunikacji oraz pożądanego efektu planowanych działań.
Doprecyzowanie
Po przeanalizowaniu zadania i uzyskaniu ewentualnych dodatkowych wytycznych, przygotowujemy wewnętrzny brief kreatywny, który otrzymujesz do zaakceptowania. Dzięki temu mamy pewność, że pracujemy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
Kreacja
Każdy ma swoje sposoby, ale wiadomo, że wzajemna inspiracja prowadzi do najszybszego uzyskania najtrafniejszych pomysłów. Staramy się o świeże spojrzenie, dlatego lubimy zaskakiwać nowatorskimi konceptami. Tylko takie mają szansę naprawdę Cię zainteresować i być zauważone przez Konsumentów.
Weryfikacja
Bardzo ważny momentem jest ocena trafności projektów. Odbywa się przez drobiazgowe sprawdzenie, czy projekty realizują ustalone z Tobą założenia. Tutaj jesteśmy bardziej klienccy od najbardziej wymagającego Klienta.
Prezentacja
Wybrane i zweryfikowane projekty prezentujemy w formie i okolicznościach, które Ci odpowiadają. Staramy się, aby prezentowane rozwiązania były najbliższe, jak to tylko możliwe, ostatecznej formy. W praktyce oznacza to, że przy niektórych zleceniach od razu pracujemy na gotowo. Takie podejście nie tylko ułatwia Ci wybór, ale także skraca czas realizacji.
Akceptacja
Projekty są jak dzieci, akceptacja jest im niezbędna. Niezależnie od struktury i procedur, którym w tym względzie hołduje Twoja firma, staramy się dostarczyć Ci jak najwięcej argumentów na rzecz wybrania i zatwierdzenia naszych, wspólnych przecież, projektów.
Realizacja
Korzystamy przede wszystkim z ofert sprawdzonych podwykonawców. Wyłącznie takich, których możemy z czystym sumieniem polecić. Też wolimy mieć pewność. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej to wystarczający czas, aby poznać możliwości wielu producentów i drukarni.
Analiza Efektywności
Po realizacji nie zapominamy o projekcie. Nadal oczekujemy Twoich uwag. Zależy nam na budowaniu stałych i jak najlepszych relacji z Klientami. Pamiętamy, że przygotowane przez nas projekty są tyle warte, ile efekt, który dzięki nim uzyskujesz.
Agencja reklamowa DBA specjalizuje się w tworzeniu i realizacji projektów na potrzeby marketingu w następujących obszarach:
– branding
– direct mail
– identyfikacja wizualna
– kampania promocyjna
– kampania wizerunkowa
– materiały w punktach sprzedaży (POS)

test