+48 22 299 18 88
biuro@agencjaDBA.pl

Projektowanie folderów reklamowych

Czym jest projektowanie folderów reklamowych i czy ma sens w epoce Internetu? Odpowiedź na pierwszą część pytania zależy od tego, jak traktuje się komunikację marketingową, w której folder bywa jednym z podstawowych nośników. Dla nas jest fascynującym żywiołem i ciągłą okazją do doskonalenia się, dlatego projektowanie folderów reklamowych jest fajną sprawą.

Czy ma sens, gdy wszystko się digitalizuje? Nasi klienci korzystają z drukowanych folderów reklamowych, a należą do wiodących lub co najmniej liczących się firm w swoich branżach. Używają na co dzień nowych mediów i trudno ich posądzić o przesadny konserwatyzm, tym bardziej o rozrzutność. Po prostu są sytuacje, że strona internetowa lub plik pdf wysłany mailem nie działają tak dobrze, jak tradycyjny, papierowy folder.

Gdy chcesz mieć dobry projekt folderu, skorzystaj z usług naszych doświadczonych designerów i redaktorów, dla których projektowanie folderów reklamowych to okazja do popisania się umiejętnościami. Nasz dział produkcji już postara się o to, aby projekt, który otrzymasz, ujawnił pełnię swoich walorów w druku.

 

test